Bezoek ons nu in Zele, Wetteren, Lebbeke of Knokke

  • Keuken, keukens op maat, maatwerk, keuken kopen, kasten op maat, keukenrenovatie, moderne keukens, landelijke keukens, hedendaagse keukens
    Keuken
    Uniek in al zijn facetten...
  • Alkeba Badkamer, badkamerrenovatie, badkamer verbouwen, badkamer vernieuwen, badkamers
    Badkamer
    Creativiteit die u doet wegdromen...
  • Dressings, Kasten op maat, Dressing op maat, maatwerk
    Dressing
    Harmonie in uw interieur...

Welkom bij ALKEBA

de beste weg naar de keuken van uw dromen!

20 jaar expert in de creatie van uw droomkeuken met kwalitatieve materialen, en voor ieders budget

Aan de hand van uw persoonlijke smaak en behoeften creëren onze interieurarchitecten een ontwerp dat aansluit bij uw verwachtingen. Alles wordt tot in detail opgemeten en de keuken, badkamer of dressing wordt samengesteld met de beste materialen. Onze jarenlange ervaring garandeert u een productie en plaatsing met de grootste zorg.

Ik maak graag een afspraak voor advies ...


Onze keuken werd prachtig geïntegreerd in onze woning, en is nu het pareltje van onze leefruimte.

Marta De Vriese

Appels

Office

Gentsesteenweg 102C,
9240 Zele
052/44 64 73
office@alkeba.be

ZELE

Gentsesteenweg 104,
9240 Zele
052/45 65 25
zele@alkeba.be

KNOKKE

Lippenslaan 44,
8300 Knokke
050 / 600 332
knokke@alkeba.be

LEBBEKE

Brusselsesteenweg 207,
9280 Lebbeke
052/49 77 50
lebbeke@alkeba.be

WETTEREN

Vijverstraat 23 A,
9230 Wetteren
09/369 47 20
wetteren@alkeba.be

Service

Gentsesteenweg 102C,
9240 Zele
052/44 64 73
service@alkeba.be

Vacatures © 2016 ALKEBA. Alle rechten voorbehouden

0
Connecting
Please wait...
Chat - Offline

Onze excuses, we zijn momenteel niet online. Laat een bericht achter aub.

Naam
* E-mailadres
Bericht
Nu inloggen

Heeft u nog vragen, problemen of opmerkingen? Vul onderstaande gegevens in.

Naam
* E-mailadres
Telefoon
Bericht
We zijn online!
Feedback

Help ons onze service nog te verbeteren! Laat gerust enige bijkomende feedback achter.

How do you rate our support?