Ons team

gedreven, nauwgezet en ervaren!

Ons gemotiveerd team van vakmensen staat klaar om u met raad en daad bij te staan bij de zoektocht naar uw droomkeuken

Aan de hand van uw persoonlijke smaak en behoeften creëren onze keukenadviseurs een ontwerp dat aansluit bij uw verwachtingen. Uw projectmanager zal de keuken tot in detail opmeten en uw project nauwgezet opvolgen. Onze jarenlange ervaring garandeert u een productie met de beste materialen en plaatsing met de grootste zorg.

Alkeba, ons team

Ik maak graag een afspraak voor advies ...


Onze keuken werd prachtig geïntegreerd in onze woning, en is nu het pareltje van onze leefruimte.

Marta De Vriese

Appels

Office

Gentsesteenweg 102C,
9240 Zele
052/44 64 73
office@alkeba.be

ZELE

Gentsesteenweg 104,
9240 Zele
052/45 65 25
zele@alkeba.be

KNOKKE

Lippenslaan 44,
8300 Knokke
050 / 600 332
knokke@alkeba.be

LEBBEKE

Brusselsesteenweg 207,
9280 Lebbeke
052/49 77 50
lebbeke@alkeba.be

WETTEREN

Vijverstraat 23 A,
9230 Wetteren
09/369 47 20
wetteren@alkeba.be

Service

Gentsesteenweg 102C,
9240 Zele
052/44 64 73
service@alkeba.be

 

Vacatures  •  Privacyverklaring  •   © 2016 ALKEBA. Alle rechten voorbehouden

0
Connecting
Please wait...
Chat - Offline

Onze excuses, we zijn momenteel niet online. Laat een bericht achter aub.

Naam
* E-mailadres
Bericht
Nu inloggen

Heeft u nog vragen, problemen of opmerkingen? Vul onderstaande gegevens in.

Naam
* E-mailadres
Telefoon
Bericht
We zijn online!
Feedback

Help ons onze service nog te verbeteren! Laat gerust enige bijkomende feedback achter.

How do you rate our support?