De perfecte partner voor uw bouwproject

Alkeba werkte reeds mee aan tal van grote bouwprojecten…

  • Residentie Eduard – Gent – 17 units

  • Residentie Spoorstraat – Lede – 19 Units

  • Residentie Hof Ter Linde – Wetteren – 12 Units

  • Residentie Vaartlink – Willebroek – 61 Units

  • Residentie Sleydinge – Sleidinge – 14 Units

  • Residentie Morrita – Geraardsbergen – 13 Units

  • Residentie Steenberg – Bambrugge – 13 units

  • Residentie Begoniapark – De Pinte – 37 units

  • Residentie parkzicht te Geraardsbergen – 27 units

  • Huis de Koster te Borsbeke – 15 units

  • Residentie Livina te Laarne – 10 units

  • Kasteel Wisselbeke te Merelbeke – 36 parkflats

  • De Leegheid te Overijse – 9 units

  • Project Agaat – Knokke – 22 units

  • Alkeba nieuwbouwprojecten keukens render

    Residentie Nateau te Haren – 64 units

  • Alkeba nieuwbouwprojecten keukens render

    Residentie Harmonie te Kalken – 8 units

  • Alkeba nieuwbouwprojecten keukens render

    Residentie François te Wetteren – 14 units

  • Alkeba keuken op maat kopen render projectbouw

    Residentie Morini te Koksijde – 15 keukens

  • Alkeba projectbouw keuken op maat nieuwbouw kopen render

    Mochidis Wetteren – 5 keukens

  • Alkeba maatwerk nieuwbouw projectbouw render

    Broekstraat Opwijk – 5 keukens

Interesse voor uw professioneel project?

Office

Gentsesteenweg 102C,
9240 Zele
052/44 64 73
office@alkeba.be

ZELE

Gentsesteenweg 104,
9240 Zele
052/45 65 25
zele@alkeba.be

KNOKKE

Lippenslaan 44,
8300 Knokke
050 / 600 332
knokke@alkeba.be

LEBBEKE

Brusselsesteenweg 207,
9280 Lebbeke
052/49 77 50
lebbeke@alkeba.be

WETTEREN

Vijverstraat 23 A,
9230 Wetteren
09/369 47 20
wetteren@alkeba.be

Service

Gentsesteenweg 102C,
9240 Zele
052/44 64 73
service@alkeba.be

 

Vacatures  •  Privacyverklaring  •   © 2016 ALKEBA. Alle rechten voorbehouden

0
Connecting
Please wait...
Chat - Offline

Onze excuses, we zijn momenteel niet online. Laat een bericht achter aub.

Naam
* E-mailadres
Bericht
Nu inloggen

Heeft u nog vragen, problemen of opmerkingen? Vul onderstaande gegevens in.

Naam
* E-mailadres
Telefoon
Bericht
We zijn online!
Feedback

Help ons onze service nog te verbeteren! Laat gerust enige bijkomende feedback achter.

How do you rate our support?